15.1.11

Μαγική εικόνα..

Ειδικά στο πρώτο ημίχρονο αλλά έτσι είναι το ποδόσφαιρο και για αυτό μας αρέσει! Στο πρώτο ημίχρονο τα χρειαστήκαμε αλλά λίγο ο Χαλκιάς, λίγο ο Βιερίνια και πήγαμε με το 0-2 στα αποδυτήρια αν και στο πρώτο γκολ μπορούσε να σφυρίξει πρώτα πέναλτι ή/και μετά επιθετικό φάουλ!
Κέρδος σήμερα ο Κουτσια, ο Μπαλάφας και ο Μουσλιμοβιτς.  Μην τολμήσετε να δώσετε τον Μπαλάφα στον Πανιώνιο και να φέρετε Φερναντεζες και Ελ ζαρες... Φτάνει...

Επόμενο δύσκολο ματς την Τετάρτη... Να δούμε εκεί πως θα την γλυτώσουμε αν κάνουμε εμφάνιση σαν του πρώτου μέρους...

ΥΓ. Δεν με νοιάζει αν έφταιγε η αστυνομία ή οι οπαδοί μας. Αυτό που με χαλάει είναι ότι θα μου στερήσουν την χαρά ενος μεγάλου ματς  στην Τούμπα, μπορεί και δύο...